Koen srdce stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Kožené srdce stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Kožené srdceKožené srdceDán DominikDetektív Oto Hanzel pochoval manželku a syn sa mu pred piatimi rokmi bez stopy stratil. So stratou dvoch najmilovanejších ľudí sa ťažko vyrovnával, no Krauz s kolegami z kancelárie stoštyridsaťjeden mu zachránili život a všetko nasvedčovalo tomu, že Oto už bude v poriadku.
Lenže ako to už v živote býva, zdanie občas klame.
Hanzelov syn sa nečakane vrátil domov a namiesto radosti prišli problémy – v podobe obrovského revolvera za pásom a neustálych klamstiev o tom, kde vlastne celý ten čas bol. Krauz a Chosé otcovi sľúbia, že mladého Ota postrážia a pomôžu mu.
Vôbec netušia, do čoho sa kolegov syn zase zaplietol. Burger s Hanzelom majú plné ruky práce s vraždou vysokopostaveného štátneho úradníka a vyšetrujú tak obetavo, že obaja skončia v nemocnici vo veľmi vážnom stave. Ani Krauz a Chosé nemajú pri sledovaní mladého Ota veľa šťastia a musia hľadieť do očí smrti, ktorá je jednou z najbolestivejších.
Skutočnosť, že pritom rozpletú rodinné tajomstvo staré vyše polstoročia ich vôbec neteší. Všetci sa nakoniec stretnú v jednej nemocnici, ale či aj všetci prežijú, nevedia ani lekári.
Cena Kindle:

Kožené srdce.pdf – (CZK 0.00);

Kožené srdce.epub – (CZK 0.00);

Kožené srdce.docx – (CZK 0.00);

Kožené srdce.mobi – (CZK 0.00);

Kožené srdce.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Kožené srdce.pdf
 • Kožené srdce.epub
 • Kožené srdce.docx
 • Kožené srdce.mobi
 • Kožené srdce.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Kožené srdce

 • ParametryKožené srdce

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:SLOVART

  Počet stran:310

  Vazba:Pevná s přebalem lesklá

  Rozměry:225 x 140 x 30

  Kód:0129217

  EAN:9788055606934

  ISBN:978-80-556-0693-4

  Rok vydání:2012

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Kožené srdce eKniha zdarma!


  eKniha z Dán Dominik

 • Kožené srdce


 • Kožené srdce  TAGS:

  Stáhnout Kožené srdce pdf eKniha; Kožené srdce stažení pdf; Stažení eKniha Kožené srdce; Kniha pdf Kožené srdce; Kožené srdce stažení eKniha; Stáhnout Kožené srdce txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Kožené srdce; Stáhnout pdf eKniha v češtině Kožené srdce; Ke stažení ePUB eKniha Kožené srdce; Kožené srdce stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Kožené srdce; Stažení DOC Kniha Kožené srdce; Kožené srdce ePUB eKniha; DOCX eKniha Kožené srdce; Stáhnout mobi eKniha Kožené srdce; Číst on-line Kožené srdce; Stáhnout Kožené srdce doc eKniha; Číst on-line eKniha Kožené srdce; Kožené srdce číst on-line Kniha; Kožené srdce číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Kožené srdce; Číst on-line Kniha v češtině Kožené srdce; Stažení Kožené srdce fb2 eKniha; Kožené srdce z Dán Dominik txt; Kožené srdce z Dán Dominik epub; Kožené srdce z Dán Dominik fb2; Kožené srdce z Dán Dominik mobi

  Leave a Comment