Vatikn stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Vatikán stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

VatikánVatikánGrebe AnjaLuxusní publikace přináší ve 22 kapitolách, uspořádaných podle jednotlivých vatikánských muzeí, reprodukce všech maleb starých mistrů z vatikánských muzeí a navíc stovky dalších uměleckých pokladů z papežských sbírek. Vatikán patří k nejčastěji navštěvovaným místům na světě a je sídlem mnoha muzeí a galerií, které uchovávají jedny z nejvýznamnějších uměleckých sbírek v dějinách lidstva. Od Michelangelovy Piety a Sixtinské kaple přes Raffaelovy fresky až po zahradní architekturu a světově významné staré rukopisy. Každé z 976 uměleckých děl je doprovázeno stručnou faktografickou informací, ke 180 nejvýznamnějším se pak vztahují delší články od historičky umění Anji Grebe, zaměřené na osobu autora a jeho inspirace, dobově specifické rysy díla, jeho význam pro dějiny umění a na to, jak se na ně nejlépe dívat a čeho si všímat.
Přiložený disk DVD-ROM obsahuje všechny obrazy z knihy a umožňuje čtenářům jejich zvětšení a prohlížení detailů i vyhledávání a třídění obrazů podle kategorie, autora, data vzniku nebo dle umístění ve vatikánských muzeích.
Cena Kindle:

Vatikán.pdf – (CZK 0.00);

Vatikán.epub – (CZK 0.00);

Vatikán.docx – (CZK 0.00);

Vatikán.mobi – (CZK 0.00);

Vatikán.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Vatikán.pdf
 • Vatikán.epub
 • Vatikán.docx
 • Vatikán.mobi
 • Vatikán.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Vatikán

 • ParametryVatikán

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:SLOVART

  Počet stran:563

  Vazba:Pevná s přebalem matná

  Rozměry:285 x 283 x 58

  Kód:0172439

  EAN:9788073918644

  ISBN:978-80-7391-864-4

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Vatikán eKniha zdarma!


  eKniha z Grebe Anja

 • Vatikán


 • Vatikán  TAGS:

  Stáhnout Vatikán pdf eKniha; Vatikán stažení pdf; Stažení eKniha Vatikán; Kniha pdf Vatikán; Vatikán stažení eKniha; Stáhnout Vatikán txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Vatikán; Stáhnout pdf eKniha v češtině Vatikán; Ke stažení ePUB eKniha Vatikán; Vatikán stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Vatikán; Stažení DOC Kniha Vatikán; Vatikán ePUB eKniha; DOCX eKniha Vatikán; Stáhnout mobi eKniha Vatikán; Číst on-line Vatikán; Stáhnout Vatikán doc eKniha; Číst on-line eKniha Vatikán; Vatikán číst on-line Kniha; Vatikán číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Vatikán; Číst on-line Kniha v češtině Vatikán; Stažení Vatikán fb2 eKniha; Vatikán z Grebe Anja txt; Vatikán z Grebe Anja epub; Vatikán z Grebe Anja fb2; Vatikán z Grebe Anja mobi

  Leave a Comment