Psychick problmy v dospvn stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Psychické problémy v dospívání stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Psychické problémy v dospíváníPsychické problémy v dospíváníCarr-Gregg MichaelDospívání – raná puberta a adolescence – je období, když už se mladý člověk necítí jako dítě, a přitom ještě není dospělý.

Je to období plné emocí, které někdy zaplaví nejen dospívajícího člověka, ale i jeho okolí, a většinou samy odezní. Pokud se ale u dospívajícího projeví deprese či porucha příjmu potravy, problém s přijetím vlastního těla, úzkosti nebo úvahy o sebevraždě, měli bychom mu bez váhání podat pomocnou ruku. Psychické problémy však mohou zůstat skryty, nemusíme o nich vědět a naše dítě se pak trápí. Kniha nabízí rady, jak poznat, že se s dospívajícím „něco děje“ a že to „něco“ není běžným projevem dospívání, ale že se jedná o vážné obtíže. Autor v knize vysvětluje, jak vypadají běžné projevy dospívajících, a velmi přístupnou formou objasňuje psychické obtíže, s nimiž se dospívající mohou potýkat. Publikaci doprovodila předmluvou Jana Kocourková. Kniha je určena pro rodiče, učitele a vychovatele dospívajících, psychology, kteří pracují s dospívajícími dětmi a mládeží. Michael Carr-Gregg působí jako poradenský psycholog, na Novém Zélandu a v Austrálii založil sdružení pro skupinovou terapii pro dospívající CanTeen. Je ženatý a je otcem dvou dětí. V Portálu vyšla jeho kniha Puberťáci a adolescenti.
Cena Kindle:

Psychické problémy v dospívání.pdf – (CZK 0.00);

Psychické problémy v dospívání.epub – (CZK 0.00);

Psychické problémy v dospívání.docx – (CZK 0.00);

Psychické problémy v dospívání.mobi – (CZK 0.00);

Psychické problémy v dospívání.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Psychické problémy v dospívání.pdf
 • Psychické problémy v dospívání.epub
 • Psychické problémy v dospívání.docx
 • Psychické problémy v dospívání.mobi
 • Psychické problémy v dospívání.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Psychické problémy v dospívání

 • ParametryPsychické problémy v dospívání

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  Počet stran:144

  Vazba:Pevná bez přebalu matná

  Rozměry:200 x 132 x 10

  Kód:0125762

  EAN:9788026200628

  ISBN:978-80-262-0062-8

  Rok vydání:2012

  Jazyk:Česky  Stáhnout Psychické problémy v dospívání eKniha zdarma!


  eKniha z Carr-Gregg Michael

 • Psychické problémy v dospívání


 • Psychické problémy v dospívání  TAGS:

  Stáhnout Psychické problémy v dospívání pdf eKniha; Psychické problémy v dospívání stažení pdf; Stažení eKniha Psychické problémy v dospívání; Kniha pdf Psychické problémy v dospívání; Psychické problémy v dospívání stažení eKniha; Stáhnout Psychické problémy v dospívání txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Psychické problémy v dospívání; Stáhnout pdf eKniha v češtině Psychické problémy v dospívání; Ke stažení ePUB eKniha Psychické problémy v dospívání; Psychické problémy v dospívání stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Psychické problémy v dospívání; Stažení DOC Kniha Psychické problémy v dospívání; Psychické problémy v dospívání ePUB eKniha; DOCX eKniha Psychické problémy v dospívání; Stáhnout mobi eKniha Psychické problémy v dospívání; Číst on-line Psychické problémy v dospívání; Stáhnout Psychické problémy v dospívání doc eKniha; Číst on-line eKniha Psychické problémy v dospívání; Psychické problémy v dospívání číst on-line Kniha; Psychické problémy v dospívání číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Psychické problémy v dospívání; Číst on-line Kniha v češtině Psychické problémy v dospívání; Stažení Psychické problémy v dospívání fb2 eKniha; Psychické problémy v dospívání z Carr-Gregg Michael txt; Psychické problémy v dospívání z Carr-Gregg Michael epub; Psychické problémy v dospívání z Carr-Gregg Michael fb2; Psychické problémy v dospívání z Carr-Gregg Michael mobi

  Leave a Comment