Lep svt stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Lepší svět stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Lepší světLepší světBoom Felix„Jak je možný, že tady běhá frajer, co rozdává velký prachy a my přitom z toho nic nemáme? Co ten hajzl vlastně chce?“ ptá se v tomto příběhu jeden politik a má na mysli mladého právníka, ředitele Nadace Lepší svět, který je lídrem neuvěřitelně velkorysé charitativní činnosti se záhadným původem obrovských finančních částek.

Nový thriller s prvky fantasy z pera Felixe Booma se odehrává v letech 2012 až 2014 v České republice, v USA a ve Finsku a rozvíjí dramatickou story o nápadu šlechtičny českého původu, disponující obrovským majetkem, která se rozhodla vybudovat na téměř pustých pozemcích mezi ruinami zaniklých vesnic v bývalém vojenském prostoru kus „Lepšího světa“. Její dobročinnou nadaci řídí mladý advokát a počíná si při výkonu nadmíru štědré charity zcela nezávisle, promyšleně, důsledně odolává všem vábivým návrhům a radám zvenčí, na co peníze použít a jak získat další. Pro značnou část veřejnosti je však světcem, což má i své specifické mystické projevy. Pracuje jen se svými lidmi, je střežen vlastní ochrankou, vyhýbá se politikům, od nikoho nic nechce. Jen rozdává podle striktních pravidel, nikdy neprozradí totožnost zakladatelky a sám se stává terčem spekulací médií a politiků, že pere špinavé peníze mafie, obchodníků se zbraněmi a drogami.

Pravda je ovšem někde úplně úplně jinde. Tento příběh hodně vypovídá o době, kterou prožíváme. Mladý muž zjišťuje, že cesta nejlepších úmyslů je dlážděna peklem a dostává se do situací, v nichž je nutné volit dramatická řešení.

V tvorbě Felixe Boom se jedná o třetí román, předtím na sebe upozornil mj. díly Kiosek na pláži a Ježíš Kristus výtržník aneb Třetí zákon.
Cena Kindle:

Lepší svět.pdf – (CZK 0.00);

Lepší svět.epub – (CZK 0.00);

Lepší svět.docx – (CZK 0.00);

Lepší svět.mobi – (CZK 0.00);

Lepší svět.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Lepší svět.pdf
 • Lepší svět.epub
 • Lepší svět.docx
 • Lepší svět.mobi
 • Lepší svět.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Lepší svět

 • ParametryLepší svět

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:Blinkr

  Počet stran:216

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:210 x 150 x 12

  Kód:0159533

  EAN:9788087579190

  ISBN:978-80-87579-19-0

  Rok vydání:2013

  Jazyk:Česky  Stáhnout Lepší svět eKniha zdarma!


  eKniha z Boom Felix

 • Lepší svět


 • Lepší svět  TAGS:

  Stáhnout Lepší svět pdf eKniha; Lepší svět stažení pdf; Stažení eKniha Lepší svět; Kniha pdf Lepší svět; Lepší svět stažení eKniha; Stáhnout Lepší svět txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Lepší svět; Stáhnout pdf eKniha v češtině Lepší svět; Ke stažení ePUB eKniha Lepší svět; Lepší svět stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Lepší svět; Stažení DOC Kniha Lepší svět; Lepší svět ePUB eKniha; DOCX eKniha Lepší svět; Stáhnout mobi eKniha Lepší svět; Číst on-line Lepší svět; Stáhnout Lepší svět doc eKniha; Číst on-line eKniha Lepší svět; Lepší svět číst on-line Kniha; Lepší svět číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Lepší svět; Číst on-line Kniha v češtině Lepší svět; Stažení Lepší svět fb2 eKniha; Lepší svět z Boom Felix txt; Lepší svět z Boom Felix epub; Lepší svět z Boom Felix fb2; Lepší svět z Boom Felix mobi

  Leave a Comment