Jeden rok s Thomasem Bernhardem stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Jeden rok s Thomasem Bernhardem stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Jeden rok s Thomasem BernhardemJeden rok s Thomasem BernhardemHennetmair Karl IgnazBěhem svého téměř desetiletého přátelství s Thomasem Bernhardem se obchodník s realitami Karl Ignaz Hennetmair (*1920), žijící v sedmdesátých letech v bezprostředním sousedství spisovatelova domu v hornorakouském Ohlsdorfu, rozhodl zaznamenávat rozhovory a události Bernhardova života formou deníkových zápisů.

Pečlivě si je vedl od 1. ledna 1972 do 1. ledna 1973; sbíral dokumenty o tom, co všechno s Bernhardem prožil a o čem spolu mluvili během dlouhých vycházek po okolí Ohlsdorfu. Přitom se nevyhýbali tématům, o nichž jinak Bernhard s nikým nemluvil tak otevřeně a bez skrupulí, ať šlo o názory na uměleckou scénu, o honoráře, praktiky nakladatelství nebo o úzké přátelské vztahy, či dokonce o ženy. Hennetmair později poznamenal: Thomas musel něco tušit, někdy mi dokonce sám nosil dopisy a dokumenty, aniž jsme kdy na toto téma prohodili jediné slovo.

Hennetmairovy zápisky líčí řadu detailů a událostí z pohledu člověka, který měl k autorovi přístup jako málokdo jiný. Rodinné scény a humor, jímž Bernhard oplýval ve chvílích, kdy se cítil v bezpečí, jsou cenným svědectvím spisovatelova soukromého života. Nikde jinde, a už vůbec ne v autorově díle, k nim v této podobě cestu nenalezneme.

Česky vychází ve výboru a překladu Radovana Charváta.
Cena Kindle:

Jeden rok s Thomasem Bernhardem.pdf – (CZK 0.00);

Jeden rok s Thomasem Bernhardem.epub – (CZK 0.00);

Jeden rok s Thomasem Bernhardem.docx – (CZK 0.00);

Jeden rok s Thomasem Bernhardem.mobi – (CZK 0.00);

Jeden rok s Thomasem Bernhardem.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem.pdf
 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem.epub
 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem.docx
 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem.mobi
 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem

 • ParametryJeden rok s Thomasem Bernhardem

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:Prostor

  Počet stran:432

  Vazba:Brožovaná bez přebalu matná

  Rozměry:200 x 127 x 36

  Kód:0166833

  EAN:9788072602988

  ISBN:978-80-7260-298-8

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Jeden rok s Thomasem Bernhardem eKniha zdarma!


  eKniha z Hennetmair Karl Ignaz

 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem


 • Jeden rok s Thomasem Bernhardem  TAGS:

  Stáhnout Jeden rok s Thomasem Bernhardem pdf eKniha; Jeden rok s Thomasem Bernhardem stažení pdf; Stažení eKniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Kniha pdf Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Jeden rok s Thomasem Bernhardem stažení eKniha; Stáhnout Jeden rok s Thomasem Bernhardem txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Stáhnout pdf eKniha v češtině Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Ke stažení ePUB eKniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Jeden rok s Thomasem Bernhardem stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Stažení DOC Kniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Jeden rok s Thomasem Bernhardem ePUB eKniha; DOCX eKniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Stáhnout mobi eKniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Číst on-line Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Stáhnout Jeden rok s Thomasem Bernhardem doc eKniha; Číst on-line eKniha Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Jeden rok s Thomasem Bernhardem číst on-line Kniha; Jeden rok s Thomasem Bernhardem číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Číst on-line Kniha v češtině Jeden rok s Thomasem Bernhardem; Stažení Jeden rok s Thomasem Bernhardem fb2 eKniha; Jeden rok s Thomasem Bernhardem z Hennetmair Karl Ignaz txt; Jeden rok s Thomasem Bernhardem z Hennetmair Karl Ignaz epub; Jeden rok s Thomasem Bernhardem z Hennetmair Karl Ignaz fb2; Jeden rok s Thomasem Bernhardem z Hennetmair Karl Ignaz mobi

  Leave a Comment