gunova dcera stahovat (PDF EPUB MOBI) knihu

Šógunova dcera stahovat (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Šógunova dcera


novinkaŠógunova dceraRowlandová Laura JohNešťastné náhody, nebo vraždy? Detektiv, nebo pachatel? Sano Ičiró má před sebou nejtěžší případ… Další pokračování oblíbené série detektivek se starého Japonska.

Šógunova dcera Curuhime umírá s tváří zohavenou neštovicemi. Brzy se však objeví pochybnosti. Byla její smrt přirozená? Šógun se ale víc zajímá o svého syna a dědice, mladíka jménem Jošisato, o jehož existenci donedávna neměl tušení. A jak by také mohl, když jde o další úskok známého intrikána Janagisawy. Sano Ičiró, jeho dávný nepřítel, tvrdí, že skutečným mladíkovým otcem je právě Janagisawa..
Události však náhle naberou nečekaný spád. Hoří! Rezidence šógunova následníka Jošisata lehne popelem. Na spáleništi zůstanou jen k nepoznání ohořelá těla. Z Jošisatovy vraždy je však vzápětí obviněn Sano. A odsouzen k smrti s celou rodinou, i se svou ženou Reiko, která právě čeká třetí dítě. Zdá se, že jejich osud je zpečetěn…

Autorka Laura Joh Rowlandová nás opět uchvátí mistrně vykreslenou atmosférou dávného Japonska, dvorských intrik a třesku samurajských mečů. A nechybí ani špetka tajemna a mystiky, protože ne všichni nepřátelé nutně musejí být z masa a kostí.
Cena Kindle:

Šógunova dcera.pdf – (CZK 0.00);

Šógunova dcera.epub – (CZK 0.00);

Šógunova dcera.docx – (CZK 0.00);

Šógunova dcera.mobi – (CZK 0.00);

Šógunova dcera.doc – (CZK 0.00);


STAHOVAT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Šógunova dcera.pdf
 • Šógunova dcera.epub
 • Šógunova dcera.docx
 • Šógunova dcera.mobi
 • Šógunova dcera.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Šógunova dcera

 • ParametryŠógunova dcera

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:Metafora

  Počet stran:376

  Vazba:Pevná s přebalem lesklá

  Rozměry:206 x 129

  Kód:0190601

  EAN:9788073594626

  ISBN:978-80-7359-462-6

  Rok vydání:2015

  Jazyk:Česky  Ke stažení Šógunova dcera eKniha zdarma!


  eKniha z Rowlandová Laura Joh

 • Šógunova dcera


 • Šógunova dcera


  novinka  TAGS:

  Ke stažení Šógunova dcera pdf eKniha; Šógunova dcera stažení pdf; Stažení eKniha Šógunova dcera; Kniha pdf Šógunova dcera; Šógunova dcera stažení eKniha; Ke stažení Šógunova dcera txt eKniha; Stažení eKniha v češtině Šógunova dcera; Stažení pdf eKniha v češtině Šógunova dcera; Ke stažení ePUB eKniha Šógunova dcera; Šógunova dcera stažení MOBI eKniha; Stažení ePUB Kniha Šógunova dcera; Stažení DOC Kniha Šógunova dcera; Šógunova dcera ePUB eKniha; DOCX eKniha Šógunova dcera; Ke stažení mobi eKniha Šógunova dcera; Číst on-line Šógunova dcera; Ke stažení Šógunova dcera doc eKniha; Číst on-line eKniha Šógunova dcera; Šógunova dcera číst on-line Kniha; Šógunova dcera číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Šógunova dcera; Číst on-line Kniha v češtině Šógunova dcera; Stažení Šógunova dcera fb2 eKniha; Šógunova dcera z Rowlandová Laura Joh txt; Šógunova dcera z Rowlandová Laura Joh epub; Šógunova dcera z Rowlandová Laura Joh fb2; Šógunova dcera z Rowlandová Laura Joh mobi

  Leave a Comment