Logopedick hdanky stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Logopedické hádanky stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Logopedické hádankyLogopedické hádankyEichlerová IlonaHádanky ve formě veršů jsou určeny k upevňování výslovnosti českých hlásek a současně rozvíjejí u dětí smysl pro rým, rytmus a jazykový cit. Dvouřádkové hádanky tvoří mezistupeň mezi nácvikem slova a básničky. Navíc jsou hádanky pro děti zábavné, protože se na jejich „přečtení“ samy podílejí tím, že hledají vhodné slovo.

Mgr. Jana Havlíčková a Mgr. Ilona Eichlerová jsou klinické logopedky, autorky knih Já mám v krabici cukr a krupici (Portál, 2009), Velké logopedické pexeso 1–3 (Portál, 2011), Logopedické pohádky (Portál, 2012) a Kouká Mína do komína (Portál, 2013).
Cena Kindle:

Logopedické hádanky.pdf – (CZK 0.00);

Logopedické hádanky.epub – (CZK 0.00);

Logopedické hádanky.docx – (CZK 0.00);

Logopedické hádanky.mobi – (CZK 0.00);

Logopedické hádanky.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Logopedické hádanky.pdf
 • Logopedické hádanky.epub
 • Logopedické hádanky.docx
 • Logopedické hádanky.mobi
 • Logopedické hádanky.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Logopedické hádanky

 • ParametryLogopedické hádanky

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  Počet stran:96

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:193 x 174 x 15

  Kód:0174383

  EAN:9788026207153

  ISBN:978-80-262-0715-3

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Logopedické hádanky eKniha zdarma!


  eKniha z Eichlerová Ilona

 • Logopedické hádanky


 • Logopedické hádanky  TAGS:

  Stáhnout Logopedické hádanky pdf eKniha; Logopedické hádanky stažení pdf; Stažení eKniha Logopedické hádanky; Kniha pdf Logopedické hádanky; Logopedické hádanky stažení eKniha; Stáhnout Logopedické hádanky txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Logopedické hádanky; Stáhnout pdf eKniha v češtině Logopedické hádanky; Ke stažení ePUB eKniha Logopedické hádanky; Logopedické hádanky stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Logopedické hádanky; Stažení DOC Kniha Logopedické hádanky; Logopedické hádanky ePUB eKniha; DOCX eKniha Logopedické hádanky; Stáhnout mobi eKniha Logopedické hádanky; Číst on-line Logopedické hádanky; Stáhnout Logopedické hádanky doc eKniha; Číst on-line eKniha Logopedické hádanky; Logopedické hádanky číst on-line Kniha; Logopedické hádanky číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Logopedické hádanky; Číst on-line Kniha v češtině Logopedické hádanky; Stažení Logopedické hádanky fb2 eKniha; Logopedické hádanky z Eichlerová Ilona txt; Logopedické hádanky z Eichlerová Ilona epub; Logopedické hádanky z Eichlerová Ilona fb2; Logopedické hádanky z Eichlerová Ilona mobi

  Leave a Comment