Slep skvrna stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Slepá skvrna stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Slepá skvrnaSlepá skvrnaDamhaug TorkilRomán Slepá skvrna je v pořadí pátým titulem Torkila Damhauga, prostřednictvím knižních klubů ho četlo 60 tisíc norských čtenářů a velmi pozitivní hodnocení vyslovila i kritika.

Liss žije v Amsterdamu, když ale její sestra Mailin náhle zmizí, vrací se prvním letadlem domů do Osla. Sestry od dětství sdílely společné zážitky stejně jako místa, kam utíkaly, když jim bylo smutno. Za zmizením Mailin, která pracovala jako psychoterapeutka, se skrývá tajemství. Jakou roli v něm hraje dvanáctiletý Jo, který se rozhodl skončit se svým životem?

Slepá skvrna je vyprávěna v dramatickém tempu, které bere dech. Jde o napínavý příběh ukazující krutost, jež si může člověka a jeho nitro podmanit a ovládnout veškeré jeho chování. Čtenář prochází řadu různých prostředí, jako jsou podsvětí v Amsterdamu, opuštěná chata v hlubokých norských lesích a především drahá psychiatrická ordinace v nejlepší čtvrti Osla. Ale také policejní pátrání, které musí brát ohled na celebrity, takže vrah je jako obvykle rychlejší; a je tu i milostná aférka osamělého policejního vyšetřovatele s emancipovanou lékařkou ze soudní patologie. A přesto je to detektivka neobvyklá, otevírá například závažná témata drog, incestu a anorexie. Jako perfektně napsaná psychologická studie o křehkosti člověka podává svědectví o tom, že jistá vnitřní zranění jsou nezhojitelná. Damhaug umí přesvědčit čtenáře, že případ je pravdivý, nebo – což je ještě horší – pravděpodobný kdekoli na světě.
Cena Kindle:

Slepá skvrna.pdf – (CZK 0.00);

Slepá skvrna.epub – (CZK 0.00);

Slepá skvrna.docx – (CZK 0.00);

Slepá skvrna.mobi – (CZK 0.00);

Slepá skvrna.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Slepá skvrna.pdf
 • Slepá skvrna.epub
 • Slepá skvrna.docx
 • Slepá skvrna.mobi
 • Slepá skvrna.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Slepá skvrna

 • ParametrySlepá skvrna

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:JOTA

  Počet stran:424

  Vazba:Pevná s přebalem lesklá

  Rozměry:210 x 140 x 26

  Kód:0120899

  EAN:9788072179374

  ISBN:978-80-7217-937-4

  Rok vydání:2011

  Jazyk:Česky  Stáhnout Slepá skvrna eKniha zdarma!


  eKniha z Damhaug Torkil

 • Slepá skvrna


 • Slepá skvrna  TAGS:

  Stáhnout Slepá skvrna pdf eKniha; Slepá skvrna stažení pdf; Stažení eKniha Slepá skvrna; Kniha pdf Slepá skvrna; Slepá skvrna stažení eKniha; Stáhnout Slepá skvrna txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Slepá skvrna; Stáhnout pdf eKniha v češtině Slepá skvrna; Ke stažení ePUB eKniha Slepá skvrna; Slepá skvrna stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Slepá skvrna; Stažení DOC Kniha Slepá skvrna; Slepá skvrna ePUB eKniha; DOCX eKniha Slepá skvrna; Stáhnout mobi eKniha Slepá skvrna; Číst on-line Slepá skvrna; Stáhnout Slepá skvrna doc eKniha; Číst on-line eKniha Slepá skvrna; Slepá skvrna číst on-line Kniha; Slepá skvrna číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Slepá skvrna; Číst on-line Kniha v češtině Slepá skvrna; Stažení Slepá skvrna fb2 eKniha; Slepá skvrna z Damhaug Torkil txt; Slepá skvrna z Damhaug Torkil epub; Slepá skvrna z Damhaug Torkil fb2; Slepá skvrna z Damhaug Torkil mobi

  Leave a Comment