Jak mluvit s dtmi stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Jak mluvit s dětmi stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Jak mluvit s dětmiJak mluvit s dětmiHorňáková KatarínaAutorky, zkušené logopedky a současně matky, radí všem rodičům, jak správně podporovat osvojování řeči jejich dítěte. Srozumitelnou formou popisují vývoj řeči a komunikace dítěte od narození do tří let a doporučují, jak ho stimulovat, jak každodenně rozvíjet schopnosti dítěte – během hry, pomocí knih a v běžných aktivitách – bez toho, aby dělali něco „navíc“, co je samé nebo jejich dítě bude zbytečně zatěžovat. Řada efektivních komunikačních strategií, praktických návodů a rad se prolíná s osobními výpověďmi rodičů. V závěrečných kapitolách se rodiče dozvědí, jak poznat, že vývoj řeči neprobíhá správně, a co v tomto případě dělat. Autorky také v samostatné kapitole odpovídají na nejčastější otázky rodičů.
Mgr. Katarína Horňáková je logopedka; vede kurzy komunikace pro rodiče dětí s poruchami řeči v raném věku. Mgr. Svetlana Kapalková, Ph.D., je logopedka; na UK Bratislava přednáší vývoj řeči, diagnostiku a poruchy řeči v raném věku. Doc. PhDr. Marína Mikulajová, CSc., je psycholožka; vyučuje na UK Bratislava. Na poli svého oboru se věnuje výzkumné i publikační činnosti; vede trénink rodičů dětí s poruchami řeči.
Cena Kindle:

Jak mluvit s dětmi.pdf – (CZK 0.00);

Jak mluvit s dětmi.epub – (CZK 0.00);

Jak mluvit s dětmi.docx – (CZK 0.00);

Jak mluvit s dětmi.mobi – (CZK 0.00);

Jak mluvit s dětmi.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Jak mluvit s dětmi.pdf
 • Jak mluvit s dětmi.epub
 • Jak mluvit s dětmi.docx
 • Jak mluvit s dětmi.mobi
 • Jak mluvit s dětmi.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Jak mluvit s dětmi

 • ParametryJak mluvit s dětmi

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  Počet stran:168

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:235 x 161 x 10

  Kód:0098758

  EAN:9788073676124

  ISBN:978-80-7367-612-4

  Rok vydání:2009

  Jazyk:Česky  Stáhnout Jak mluvit s dětmi eKniha zdarma!


  eKniha z Horňáková Katarína

 • Jak mluvit s dětmi


 • Jak mluvit s dětmi  TAGS:

  Stáhnout Jak mluvit s dětmi pdf eKniha; Jak mluvit s dětmi stažení pdf; Stažení eKniha Jak mluvit s dětmi; Kniha pdf Jak mluvit s dětmi; Jak mluvit s dětmi stažení eKniha; Stáhnout Jak mluvit s dětmi txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Jak mluvit s dětmi; Stáhnout pdf eKniha v češtině Jak mluvit s dětmi; Ke stažení ePUB eKniha Jak mluvit s dětmi; Jak mluvit s dětmi stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Jak mluvit s dětmi; Stažení DOC Kniha Jak mluvit s dětmi; Jak mluvit s dětmi ePUB eKniha; DOCX eKniha Jak mluvit s dětmi; Stáhnout mobi eKniha Jak mluvit s dětmi; Číst on-line Jak mluvit s dětmi; Stáhnout Jak mluvit s dětmi doc eKniha; Číst on-line eKniha Jak mluvit s dětmi; Jak mluvit s dětmi číst on-line Kniha; Jak mluvit s dětmi číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Jak mluvit s dětmi; Číst on-line Kniha v češtině Jak mluvit s dětmi; Stažení Jak mluvit s dětmi fb2 eKniha; Jak mluvit s dětmi z Horňáková Katarína txt; Jak mluvit s dětmi z Horňáková Katarína epub; Jak mluvit s dětmi z Horňáková Katarína fb2; Jak mluvit s dětmi z Horňáková Katarína mobi

  Leave a Comment