Vtejte v Pekle stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Vítejte v Pekle! stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Vítejte v Pekle!Vítejte v Pekle!Laňka DavidHravá kniha autora populárních příběhů o Billu Matlafouskovi je bohatě doplněna kouzelnými ilustracemi jedné z nejžádanějších současných ilustrátorek – Markéty Vydrové.

Tak jako se děti straší čerty, tak se čertí děti straší lidmi. Protože stejně jako je pro lidi peklo za trest, je pro čerty největším trestem jít mezi lidi. Vždyť jsou přece tak zlí a hamižní, dělají si naschvály a šijí na sebe “boudy”. Proto když už rodiče dvou malých neposedných čertů Alberta a Norberta nevědí, jak své synky – hlavní hrdiny knihy – usměrnit, pošlou je mezi lidi. Aby si tam uvědomili, že rodiče se mají poslouchat a že nejlépe je doma v pekle.
A tak se čertíci potulují lidským světem, dělají jednu čertovinu za druhou, a zatímco najdou útočiště v hotelu Peklo, kde se cítí jako doma, poznávají, že lidi nejsou ani zdaleka tak zkažení, jak jim doma říkají.
Pro samou pohodu a zábavu ale nezapomínají na úkol, se kterým mezi lidi přišli: Vrátit peklu všechny hříšníky, které omylem pustili na svobodu. Aby toho dosáhli, budou muset prokázat hodně důvtipu a odvahy a smířit se s tím, že jim do jejich úkolu neustále budou zasahovat dvě kapacity, které mají s péčí o lidské duše největší zkušenosti: Bůh a Lucifer.
Cena Kindle:

Vítejte v Pekle!.pdf – (CZK 0.00);

Vítejte v Pekle!.epub – (CZK 0.00);

Vítejte v Pekle!.docx – (CZK 0.00);

Vítejte v Pekle!.mobi – (CZK 0.00);

Vítejte v Pekle!.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Vítejte v Pekle!.pdf
 • Vítejte v Pekle!.epub
 • Vítejte v Pekle!.docx
 • Vítejte v Pekle!.mobi
 • Vítejte v Pekle!.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Vítejte v Pekle!

 • ParametryVítejte v Pekle!

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:No Limits

  Počet stran:200

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:190 x 185 x 20

  Kód:0163172

  EAN:9788090539792

  ISBN:978-80-905397-9-2

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Vítejte v Pekle! eKniha zdarma!


  eKniha z Laňka David

 • Vítejte v Pekle!


 • Vítejte v Pekle!  TAGS:

  Stáhnout Vítejte v Pekle! pdf eKniha; Vítejte v Pekle! stažení pdf; Stažení eKniha Vítejte v Pekle!; Kniha pdf Vítejte v Pekle!; Vítejte v Pekle! stažení eKniha; Stáhnout Vítejte v Pekle! txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Vítejte v Pekle!; Stáhnout pdf eKniha v češtině Vítejte v Pekle!; Ke stažení ePUB eKniha Vítejte v Pekle!; Vítejte v Pekle! stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Vítejte v Pekle!; Stažení DOC Kniha Vítejte v Pekle!; Vítejte v Pekle! ePUB eKniha; DOCX eKniha Vítejte v Pekle!; Stáhnout mobi eKniha Vítejte v Pekle!; Číst on-line Vítejte v Pekle!; Stáhnout Vítejte v Pekle! doc eKniha; Číst on-line eKniha Vítejte v Pekle!; Vítejte v Pekle! číst on-line Kniha; Vítejte v Pekle! číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Vítejte v Pekle!; Číst on-line Kniha v češtině Vítejte v Pekle!; Stažení Vítejte v Pekle! fb2 eKniha; Vítejte v Pekle! z Laňka David txt; Vítejte v Pekle! z Laňka David epub; Vítejte v Pekle! z Laňka David fb2; Vítejte v Pekle! z Laňka David mobi

  Leave a Comment