Svt, kter skonil vera stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Svět, který skončil včera stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Svět, který skončil včeraSvět, který skončil včeraDiamond JaredCo se můžeme naučit od tradičních společností?

Nositel Pulitzerovy ceny předkládá jedinečné dílo, v němž se zamýšlí nad tím, jak by mohly určité prvky tradičního fungování obohatit a zlepšit náš moderní život. Většina z nás bere moderní realitu za samozřejmou. Letecká doprava, mobilní telefony, počítače, gramotnost, obezita. Ale po převážnou většinu z šesti milionů let své existence lidská společnost vypadala a fungovala docela jinak. Tradiční společnosti, jako například domorodé kmeny z novoguinejské Vysočiny, nám připomínají, že z hlediska lidské evoluce to bylo teprve „včera“, kdy se všechno změnilo. Naše těla jsou pořád ještě lépe adaptovaná na podmínky tradičního způsobu života než na podmínky toho moderního.

V knize se dočtete:

¦o přístupech k výchově dětí
¦o způsobech řešení sporů
¦o metodách vyhodnocování rizik
¦o metodách uchovávání zdraví, tělesné i duševní kondice
¦o přístupu ke starším lidem

Jared Diamond tentokráte čtenářům předkládá vlastní zkušenosti, zážitky i nejzajímavejší poznatky z desítek let své práce na tichomořských ostrovech. Vše doplňuje fakty z prostředí dalších tradičních národu, jako jsou Inuité, Agtové, amazonští indiáni nebo třeba !Kungové z africké pouště Kalahari. Tradiční společnosti však rozhodně neromantizuje: některé z jejich zvyklostí jsou pro nás šokující a je nutno rozlišovat, co vede k lepšímu fungování lidstva a co nikoliv.
Cena Kindle:

Svět, který skončil včera.pdf – (CZK 0.00);

Svět, který skončil včera.epub – (CZK 0.00);

Svět, který skončil včera.docx – (CZK 0.00);

Svět, který skončil včera.mobi – (CZK 0.00);

Svět, který skončil včera.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Svět, který skončil včera.pdf
 • Svět, který skončil včera.epub
 • Svět, který skončil včera.docx
 • Svět, který skončil včera.mobi
 • Svět, který skončil včera.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Svět, který skončil včera

 • ParametrySvět, který skončil včera

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:Jan Melvil publishing

  Počet stran:520

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:234 x 162 x 35

  Kód:0167895

  EAN:9788087270974

  ISBN:978-80-87270-97-4

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Svět, který skončil včera eKniha zdarma!


  eKniha z Diamond Jared

 • Svět, který skončil včera


 • Svět, který skončil včera  TAGS:

  Stáhnout Svět, který skončil včera pdf eKniha; Svět, který skončil včera stažení pdf; Stažení eKniha Svět, který skončil včera; Kniha pdf Svět, který skončil včera; Svět, který skončil včera stažení eKniha; Stáhnout Svět, který skončil včera txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Svět, který skončil včera; Stáhnout pdf eKniha v češtině Svět, který skončil včera; Ke stažení ePUB eKniha Svět, který skončil včera; Svět, který skončil včera stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Svět, který skončil včera; Stažení DOC Kniha Svět, který skončil včera; Svět, který skončil včera ePUB eKniha; DOCX eKniha Svět, který skončil včera; Stáhnout mobi eKniha Svět, který skončil včera; Číst on-line Svět, který skončil včera; Stáhnout Svět, který skončil včera doc eKniha; Číst on-line eKniha Svět, který skončil včera; Svět, který skončil včera číst on-line Kniha; Svět, který skončil včera číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Svět, který skončil včera; Číst on-line Kniha v češtině Svět, který skončil včera; Stažení Svět, který skončil včera fb2 eKniha; Svět, který skončil včera z Diamond Jared txt; Svět, který skončil včera z Diamond Jared epub; Svět, který skončil včera z Diamond Jared fb2; Svět, který skončil včera z Diamond Jared mobi

  Leave a Comment