Jak drah je intuice stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Jak drahá je intuice? stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Jak drahá je intuice?Jak drahá je intuice?Ariely DanAutor Dan Ariely napsal ještě provokativnější pokračování bestselleru Jak drahé je zdarma! a nazval jej Jak drahá je intuice?

 • Čím to, že velcí šéfové pořád dostávají obří odměny?

 • Proč máme tak rádi nábytek, který si sešroubujeme sami?
 • Proč nám vlastní nápady vždycky připadají o chloupek lepší než ty cizí?
 • Proč je pomsta tak sladká?

Dan Ariely se proslavil už svou knihou Jak drahé je zdarma, která se stala bestsellerem ve Spojených státech a v mnoha zemích Evropy včetně České republiky. V ní Ariely poprvé ukázal, že i ta nejdůležitější rozhodnutí v našich životech mívají iracionální kořeny, aniž bychom o tom věděli a aniž bychom si to chtěli připustit. Ve své nejnovější knize, Jak drahá je intuice, Ariely čtivě a poutavě dokazuje, že naše iracionální já má i své kladné stránky – jen jich musíme umět využít. Tentokrát se Ariely zaměřuje nejen na profesionální sféru, ale také na romantické vztahy, manželství nebo třeba charitu – a v každé situaci objevuje zasuté vlivy a příčiny, které opravdu stojí za naším jednáním, našimi chybami a našimi úspěchy.

I ve své poslední knize používá Ariely svou atraktivní a unikátní metodu známou z předchozích knih – tedy zábavné experimenty, které přivádějí lidi do nezvyklých situací a umožňují studium jejich chování. Ať už se jedná o konflikty v kanceláři, milostná vzplanutí nebo hledání smyslu života, Ariely dokáže čtenáře naučit, aby se zbavil negativních vlivů z minulosti a rozhodoval se lépe. Kniha Jak drahá je intuice změní vaši práci, váš partnerský vztah a váš život.
Cena Kindle:

Jak drahá je intuice?.pdf – (CZK 0.00);

Jak drahá je intuice?.epub – (CZK 0.00);

Jak drahá je intuice?.docx – (CZK 0.00);

Jak drahá je intuice?.mobi – (CZK 0.00);

Jak drahá je intuice?.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Jak drahá je intuice?.pdf
 • Jak drahá je intuice?.epub
 • Jak drahá je intuice?.docx
 • Jak drahá je intuice?.mobi
 • Jak drahá je intuice?.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Jak drahá je intuice?

 • ParametryJak drahá je intuice?

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PRÁH

  Počet stran:0

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:220 x 150 x 22

  Kód:0115771

  EAN:9788072523276

  ISBN:978-80-7252-327-6

  Rok vydání:2011

  Jazyk:Česky  Stáhnout Jak drahá je intuice? eKniha zdarma!


  eKniha z Ariely Dan

 • Jak drahá je intuice?


 • Jak drahá je intuice?  TAGS:

  Stáhnout Jak drahá je intuice? pdf eKniha; Jak drahá je intuice? stažení pdf; Stažení eKniha Jak drahá je intuice?; Kniha pdf Jak drahá je intuice?; Jak drahá je intuice? stažení eKniha; Stáhnout Jak drahá je intuice? txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Jak drahá je intuice?; Stáhnout pdf eKniha v češtině Jak drahá je intuice?; Ke stažení ePUB eKniha Jak drahá je intuice?; Jak drahá je intuice? stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Jak drahá je intuice?; Stažení DOC Kniha Jak drahá je intuice?; Jak drahá je intuice? ePUB eKniha; DOCX eKniha Jak drahá je intuice?; Stáhnout mobi eKniha Jak drahá je intuice?; Číst on-line Jak drahá je intuice?; Stáhnout Jak drahá je intuice? doc eKniha; Číst on-line eKniha Jak drahá je intuice?; Jak drahá je intuice? číst on-line Kniha; Jak drahá je intuice? číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Jak drahá je intuice?; Číst on-line Kniha v češtině Jak drahá je intuice?; Stažení Jak drahá je intuice? fb2 eKniha; Jak drahá je intuice? z Ariely Dan txt; Jak drahá je intuice? z Ariely Dan epub; Jak drahá je intuice? z Ariely Dan fb2; Jak drahá je intuice? z Ariely Dan mobi

  Leave a Comment