Vietnam stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Vietnam stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

VietnamVietnamDoddová JanVietnam – země s devadesáti miliony obyvatel – už dávno nepřitahuje turisty pouze pozůstatky vietnamsko-americké války, už je nelákají třicet let stará bojiště a zbytky vojenské techniky. Většina z nich míří do Hanoje, hlavního města, a druhým turistickým cílem se stalo Ho Či Minovo Město. Je pravda, že během týdenního pobytu se toho poctivě o mnoho víc stihnout ani nedá. A je to velká škoda, protože Vietnam nabízí daleko víc pamětihodností a pozoruhodných atrakcí. Kdybyste chtěli navštívit památky na severu i na jihu této rozlehlé země (rozkládá se na ploše více než 330 000 kilometrů čtverečních), potřebovali byste na to zhruba měsíc – ideální je letecký přesun, který není nijak finančně náročný.
Za zhlédnutí rozhodně stojí typické pagody a paláce či malebné vesničky. Bezpochyby vás nadchne i odpočinek na některé z pláží skoro tři a půl tisíce kilometrů dlouhého pobřeží.
A pokud se do Vietnamu vydáte na přelomu ledna a února, patrně zde oslavíte i jeden z nejvýznamnějších vietnamských svátků – lunární Nový rok (Tet Nguyen Dan). Ulice jsou plné lidí a stánků, nad hlavami září ohňostroje a turisté si odnášejí nezapomenutelný zážitek.

V průvodci najdete mnoho tipů na kratší i několikadenní výlety, podrobné informace o ubytování a stravování a samozřejmě řadu map. Nechybí údaje o historii země, kultuře či přírodě. Slovníček na konci knihy vám bude vynikajícím společníkem, až se rozhodnete prohlédnout si krásy Vietnamu na vlastní oči.
Cena Kindle:

Vietnam.pdf – (CZK 0.00);

Vietnam.epub – (CZK 0.00);

Vietnam.docx – (CZK 0.00);

Vietnam.mobi – (CZK 0.00);

Vietnam.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Vietnam.pdf
 • Vietnam.epub
 • Vietnam.docx
 • Vietnam.mobi
 • Vietnam.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Vietnam

 • ParametryVietnam

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:JOTA

  Počet stran:528

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:200 x 131 x 22

  Kód:0165106

  EAN:9788074625459

  ISBN:978-80-7462-545-9

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Vietnam eKniha zdarma!


  eKniha z Doddová Jan

 • Vietnam


 • Vietnam  TAGS:

  Stáhnout Vietnam pdf eKniha; Vietnam stažení pdf; Stažení eKniha Vietnam; Kniha pdf Vietnam; Vietnam stažení eKniha; Stáhnout Vietnam txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Vietnam; Stáhnout pdf eKniha v češtině Vietnam; Ke stažení ePUB eKniha Vietnam; Vietnam stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Vietnam; Stažení DOC Kniha Vietnam; Vietnam ePUB eKniha; DOCX eKniha Vietnam; Stáhnout mobi eKniha Vietnam; Číst on-line Vietnam; Stáhnout Vietnam doc eKniha; Číst on-line eKniha Vietnam; Vietnam číst on-line Kniha; Vietnam číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Vietnam; Číst on-line Kniha v češtině Vietnam; Stažení Vietnam fb2 eKniha; Vietnam z Doddová Jan txt; Vietnam z Doddová Jan epub; Vietnam z Doddová Jan fb2; Vietnam z Doddová Jan mobi

  Leave a Comment