dolie smrti stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Údolie smrti stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Údolie smrtiÚdolie smrtiGerritsenová TessKeď súdna patologička Maura Islesová prijme na lekárskej konferencii kolegovu ponuku a vyberie sa na výlet so skupinkou priateľov, netuší, akú dohru bude mať jej impulzívne konanie.
Auto so štyrmi dospelými a trinásťročným dievčaťom uviazne v snehovej búrke v horách, ďaleko od ľudskej civilizácie, a len horko-ťažko sa im podarí dostať do vyľudnenej osady v horskom údolí. Nielenže sú postavení zoči-voči otázke, kam zmizli obyvatelia, ktorí po sebe zanechali iba mŕtvych domácich miláčikov a na stoloch nedojedenú večeru, ale vôbec nemajú ako nadviazať spojenie s ostatným svetom. Môžu podniknúť len jedno – niektorý z nich sa musí obetovať, aby sa v tvrdých podmienkach pokúsil privolať pomoc. Ani tí, čo ostanú, to nemajú ľahké – zlovestnú atmosféru v údolí umocňujú tajomné stopy v snehu pod oknom – tie prezrádzajú prítomnosť niekoho, kto striehne v tme. Niekoho, kto pozoruje Mauru a jej priateľov.
O niekoľko dní nato Jane Rizzoliová dostáva neradostnú správu o tragickej smrti priateľky, ktorú našli mŕtvu v horskej rokline, a je rozhodnutá zistiť za každú cenu, ako zomrela. Pri vyšetrovaní sa oboznamuje s históriou osady vyznávajúcej učenie Proroka – osady zasypanej snehom, pod ktorým sa skrýva hrôzostrašné tajomstvo.
Ako vychádzajú najavo ďalšie a ďalšie okolnosti a sieť okolo mocného nepriateľa sa sťahuje, Jane krok za krokom dospieva k pravde o priateľkinom osude.
Cena Kindle:

Údolie smrti.pdf – (CZK 0.00);

Údolie smrti.epub – (CZK 0.00);

Údolie smrti.docx – (CZK 0.00);

Údolie smrti.mobi – (CZK 0.00);

Údolie smrti.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Údolie smrti.pdf
 • Údolie smrti.epub
 • Údolie smrti.docx
 • Údolie smrti.mobi
 • Údolie smrti.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Údolie smrti

 • ParametryÚdolie smrti

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:IKAR

  Počet stran:256

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:200 x 125 x 21

  Kód:0119991

  EAN:9788055124933

  ISBN:978-80-551-2493-3

  Rok vydání:2011

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Údolie smrti eKniha zdarma!


  eKniha z Gerritsenová Tess

 • Údolie smrti


 • Údolie smrti  TAGS:

  Stáhnout Údolie smrti pdf eKniha; Údolie smrti stažení pdf; Stažení eKniha Údolie smrti; Kniha pdf Údolie smrti; Údolie smrti stažení eKniha; Stáhnout Údolie smrti txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Údolie smrti; Stáhnout pdf eKniha v češtině Údolie smrti; Ke stažení ePUB eKniha Údolie smrti; Údolie smrti stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Údolie smrti; Stažení DOC Kniha Údolie smrti; Údolie smrti ePUB eKniha; DOCX eKniha Údolie smrti; Stáhnout mobi eKniha Údolie smrti; Číst on-line Údolie smrti; Stáhnout Údolie smrti doc eKniha; Číst on-line eKniha Údolie smrti; Údolie smrti číst on-line Kniha; Údolie smrti číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Údolie smrti; Číst on-line Kniha v češtině Údolie smrti; Stažení Údolie smrti fb2 eKniha; Údolie smrti z Gerritsenová Tess txt; Údolie smrti z Gerritsenová Tess epub; Údolie smrti z Gerritsenová Tess fb2; Údolie smrti z Gerritsenová Tess mobi

  Leave a Comment