Zkon o obchodnch korporacch Koment stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Zákon o obchodních korporacích Komentář stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Zákon o obchodních korporacích KomentářZákon o obchodních korporacích KomentářCileček FilipPředkládaný komentář navazuje na dosavadní úspěšný komentář k obchodnímu zákoníku. Mezi jeho autory najdete jak tvůrce zákona o obchodních korporacích, tak soudce Nejvyššího soudu, vysokoškolské pedagogy a advokáty. Předkládá proto možné praktické i teoretické výklady a řešení otázek a problémů, které přináší nové soukromé právo. Ač míří především na zákon o obchodních korporacích, poukazuje také na souvislosti s novým občanským zákoníkem a s návrhy navazujících předpisů. Samozřejmě i nadále akcentuje eurokonformní výklad u těch pravidel, kde to vyžaduje vazba na komunitární právo.

Komentář věnuje pozornost nejen výkladu dílčích pravidel, ale současně se snaží předložit výklad nové koncepce obchodních korporací a jejich zařazení do regulace právnických osob podle občanského zákoníku. Autoři se nevyhnuli ani úvahám o kogentnosti a dispozitivnosti nové úpravy. V potřebném rozsahu se komentuje jak obecná správa korporací (péče řádného hospodáře, pravidlo podnikatelského úsudku, smlouva o výkonu funkce, ručení při úpadku korporace apod.), tak zásadní aspekty koncernového práva (ovlivnění, koncern, postavení společníka v koncernu apod.) a jednotlivých obchodních korporací. Komentář rovněž předkládá výklad nové úpravy druhů podílů, akcií a kmenových listů, kumulativního hlasování, monistického způsobu řízení akciové společnosti nebo bytového a sociálního družstva a dalších institutů.

Součástí komentáře je i výběr dosavadní judikatury zaměřený na tu, která bude využitelná i pro nový zákon.

Komu je kniha určena? Publikace je určena především právníkům, kteří ocení výklad provázaný s novým občanským zákoníkem a souvisejícími předpisy a rovněž s judikaturou, ale jistě jej budou rádi využívat i ti podnikatelé, kteří chtějí respektovat všechny požadavky českého právního řádu, a lépe pochopit nové možnosti, které jim soukromé právo dává.
Cena Kindle:

Zákon o obchodních korporacích Komentář.pdf – (CZK 0.00);

Zákon o obchodních korporacích Komentář.epub – (CZK 0.00);

Zákon o obchodních korporacích Komentář.docx – (CZK 0.00);

Zákon o obchodních korporacích Komentář.mobi – (CZK 0.00);

Zákon o obchodních korporacích Komentář.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Zákon o obchodních korporacích Komentář.pdf
 • Zákon o obchodních korporacích Komentář.epub
 • Zákon o obchodních korporacích Komentář.docx
 • Zákon o obchodních korporacích Komentář.mobi
 • Zákon o obchodních korporacích Komentář.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Zákon o obchodních korporacích Komentář

 • ParametryZákon o obchodních korporacích Komentář

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:C.H.BECK

  Počet stran:1008

  Vazba:Pevná, plátěný potah

  Rozměry:245 x 172 x 43

  Kód:0143851

  EAN:9788074004803

  ISBN:978-80-7400-480-3

  Rok vydání:2013

  Jazyk:Česky  Stáhnout Zákon o obchodních korporacích Komentář eKniha zdarma!


  eKniha z Cileček Filip

 • Zákon o obchodních korporacích Komentář


 • Zákon o obchodních korporacích Komentář  TAGS:

  Stáhnout Zákon o obchodních korporacích Komentář pdf eKniha; Zákon o obchodních korporacích Komentář stažení pdf; Stažení eKniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Kniha pdf Zákon o obchodních korporacích Komentář; Zákon o obchodních korporacích Komentář stažení eKniha; Stáhnout Zákon o obchodních korporacích Komentář txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Zákon o obchodních korporacích Komentář; Stáhnout pdf eKniha v češtině Zákon o obchodních korporacích Komentář; Ke stažení ePUB eKniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Zákon o obchodních korporacích Komentář stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Stažení DOC Kniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Zákon o obchodních korporacích Komentář ePUB eKniha; DOCX eKniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Stáhnout mobi eKniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Číst on-line Zákon o obchodních korporacích Komentář; Stáhnout Zákon o obchodních korporacích Komentář doc eKniha; Číst on-line eKniha Zákon o obchodních korporacích Komentář; Zákon o obchodních korporacích Komentář číst on-line Kniha; Zákon o obchodních korporacích Komentář číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Zákon o obchodních korporacích Komentář; Číst on-line Kniha v češtině Zákon o obchodních korporacích Komentář; Stažení Zákon o obchodních korporacích Komentář fb2 eKniha; Zákon o obchodních korporacích Komentář z Cileček Filip txt; Zákon o obchodních korporacích Komentář z Cileček Filip epub; Zákon o obchodních korporacích Komentář z Cileček Filip fb2; Zákon o obchodních korporacích Komentář z Cileček Filip mobi

  Leave a Comment