Ptraka Gilda stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Pátračka Gilda stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Pátračka GildaPátračka GildaAllisonová JenniferGilda Joyceová je výstřední třináctiletá školačka z Detroitu, která se zajímá o parapsychologii a o níž je známo, že si trochu vymýšlí. Během poslední předprázdninové hodiny angličtiny na otázku učitelky, jak se chystá strávit léto, vyhrkne před celou třídou impulzivní lež, že pojede do San Franciska. Nikdo jí však nevěří, proto se rozhodne udělat všechno, aby tu lež změnila v pravdu.

První kniha z řady o odvážné a excentrické pátračce s parapsychologickými schopnostmi přichází po pěti letech již v druhém vydání. Albatros mezitím vydal další tři samostatné příběhy – všechny sklízejí ve světě ceny a mají stále větší počet čtenářek! Nové vydání vyprodané první knihy je spojeno s nejnovějším pátým příběhem, který právě vychází!
Cena Kindle:

Pátračka Gilda.pdf – (CZK 0.00);

Pátračka Gilda.epub – (CZK 0.00);

Pátračka Gilda.docx – (CZK 0.00);

Pátračka Gilda.mobi – (CZK 0.00);

Pátračka Gilda.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Pátračka Gilda.pdf
 • Pátračka Gilda.epub
 • Pátračka Gilda.docx
 • Pátračka Gilda.mobi
 • Pátračka Gilda.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Pátračka Gilda

 • ParametryPátračka Gilda

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:ALBATROS

  Počet stran:256

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:208 x 142 x 29

  Kód:0163091

  EAN:9788000033051

  ISBN:978-80-00-03305-1

  Rok vydání:2014

  Jazyk:Česky  Stáhnout Pátračka Gilda eKniha zdarma!


  eKniha z Allisonová Jennifer

 • Pátračka Gilda


 • Pátračka Gilda  TAGS:

  Stáhnout Pátračka Gilda pdf eKniha; Pátračka Gilda stažení pdf; Stažení eKniha Pátračka Gilda; Kniha pdf Pátračka Gilda; Pátračka Gilda stažení eKniha; Stáhnout Pátračka Gilda txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Pátračka Gilda; Stáhnout pdf eKniha v češtině Pátračka Gilda; Ke stažení ePUB eKniha Pátračka Gilda; Pátračka Gilda stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Pátračka Gilda; Stažení DOC Kniha Pátračka Gilda; Pátračka Gilda ePUB eKniha; DOCX eKniha Pátračka Gilda; Stáhnout mobi eKniha Pátračka Gilda; Číst on-line Pátračka Gilda; Stáhnout Pátračka Gilda doc eKniha; Číst on-line eKniha Pátračka Gilda; Pátračka Gilda číst on-line Kniha; Pátračka Gilda číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Pátračka Gilda; Číst on-line Kniha v češtině Pátračka Gilda; Stažení Pátračka Gilda fb2 eKniha; Pátračka Gilda z Allisonová Jennifer txt; Pátračka Gilda z Allisonová Jennifer epub; Pátračka Gilda z Allisonová Jennifer fb2; Pátračka Gilda z Allisonová Jennifer mobi

  Leave a Comment