Nvrat zmizelho letce stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Návrat zmizelého letce stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Návrat zmizelého letceNávrat zmizelého letceBřezinová TaťánaJan Březina letí na severní pól!“ hlásaly palcové titulky českých prvorepublikových novin. Podle senzační zprávy se nachází třiadvacetiletý letec a mechanik na palubě letadla legendární sovětské Papaninovy výpravy. To bylo v roce 1937. Ale o necelý rok později, jedné březnové noci, je v Moskvě z neznámých důvodů zatčen. Od té doby jej rodina nikdy nespatřila. Po Janově dramatickém osudu a okolnostech jeho násilné smrti pátrala rodina více než půl století…

Autoři knihy – Březinova neteř a prasynovec – ve svém strhujícím vyprávění krok za krokem odhalují výjimečnou životní a profesionální dráhu slavného polárníka, jehož vítal Stalin, aby ho nechal krátce nato poslat bez řádného rozsudku na smrt. Taťana Březinová a její syn Mikuláš Černý umožní čtenáři nahlédnout do tajných archivů a unikátních dokumentů, které už vydaly svá svědectví o tom, jak zemřel nejen legendární český polární letec Jan Březina, ale i stovky tisíc dalších v letech „velkého teroru“.

Knížka Návrat zmizelého letce je také výpravou za jiskřivým sněhem, který září proti modrému nebi v místě, jež po staletí dobývaly slavné expedice po souši, na lodích i ve vzduchu, a které přineslo zkázu mnoha statečným mužům.
Na ovládnutí severního pólu se jakožto účastník výpravy, která položila základ modernímu výzkumu Arktidy, podílel i československý rodák Jan Březina. Touto knihou se vrací – do naší paměti.
Cena Kindle:

Návrat zmizelého letce.pdf – (CZK 0.00);

Návrat zmizelého letce.epub – (CZK 0.00);

Návrat zmizelého letce.docx – (CZK 0.00);

Návrat zmizelého letce.mobi – (CZK 0.00);

Návrat zmizelého letce.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Návrat zmizelého letce.pdf
 • Návrat zmizelého letce.epub
 • Návrat zmizelého letce.docx
 • Návrat zmizelého letce.mobi
 • Návrat zmizelého letce.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Návrat zmizelého letce

 • ParametryNávrat zmizelého letce

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:RYBKA PUBLISHERS

  Počet stran:320

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:230 x 160 x 25

  Kód:0112281

  EAN:9788087067833

  ISBN:978-80-87067-83-3

  Rok vydání:2010

  Jazyk:Česky  Stáhnout Návrat zmizelého letce eKniha zdarma!


  eKniha z Březinová Taťána

 • Návrat zmizelého letce


 • Návrat zmizelého letce  TAGS:

  Stáhnout Návrat zmizelého letce pdf eKniha; Návrat zmizelého letce stažení pdf; Stažení eKniha Návrat zmizelého letce; Kniha pdf Návrat zmizelého letce; Návrat zmizelého letce stažení eKniha; Stáhnout Návrat zmizelého letce txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Návrat zmizelého letce; Stáhnout pdf eKniha v češtině Návrat zmizelého letce; Ke stažení ePUB eKniha Návrat zmizelého letce; Návrat zmizelého letce stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Návrat zmizelého letce; Stažení DOC Kniha Návrat zmizelého letce; Návrat zmizelého letce ePUB eKniha; DOCX eKniha Návrat zmizelého letce; Stáhnout mobi eKniha Návrat zmizelého letce; Číst on-line Návrat zmizelého letce; Stáhnout Návrat zmizelého letce doc eKniha; Číst on-line eKniha Návrat zmizelého letce; Návrat zmizelého letce číst on-line Kniha; Návrat zmizelého letce číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Návrat zmizelého letce; Číst on-line Kniha v češtině Návrat zmizelého letce; Stažení Návrat zmizelého letce fb2 eKniha; Návrat zmizelého letce z Březinová Taťána txt; Návrat zmizelého letce z Březinová Taťána epub; Návrat zmizelého letce z Březinová Taťána fb2; Návrat zmizelého letce z Březinová Taťána mobi

  Leave a Comment