ierny ad stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Čierny żad stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Čierny żadČierny żadFitzpatricková BeccaOD AUTORKY SVETOVÉHO BESTSELLERU ZAVRHNUTÝ

Niekedy je nebezpečenstvo sotva zreteľné – až pokým nie je neskoro. Britt Pfeifferová sa spolu s kamarátkou chystala na výlet do Tetonských hôr, nečakala však, že sa k nim bude chcieť pridať jej bývalý priateľ Calvin, na ktorého nedokáže zabudnúť. Lenže než stačí Britt spracovať svoje city ku Calvinovi, búrka prinúti dievčatá požiadať o prístrešie dvoch pekných mladíkov v osamelej chate. Títo muži však utekajú pred zákonom a nečakané návštevníčky uväznia ako svoje rukojemníčky.

Britt výmenou za svoj život súhlasí, že mužov prevedie cez hory. Vie, že musí zostať nažive dosť dlho na to, aby ju Calvin našiel. Všetko sa ešte zhorší, keď Britt objaví mrazivé dôkazy o vraždách, ku ktorým v horách došlo. To z nej môže urobiť ďalšiu obeť.

No v horách nič nie je také, ako sa zdá, a všetci vrátane Masona, jedného z Brittiných únoscov, majú nejaké tajomstvá. Jeho náklonnosť Britt mätie. Je Mason nepriateľ alebo spojenec?

Čierny ľad je romantický thriller Beccy Fitzpatrickovej zasadený do zradných kulís Tetonských hôr vo Wyomingu.

Zaľúbiť sa by nikdy nemalo byť takéto nebezpečné…
Cena Kindle:

Čierny żad.pdf – (CZK 0.00);

Čierny żad.epub – (CZK 0.00);

Čierny żad.docx – (CZK 0.00);

Čierny żad.mobi – (CZK 0.00);

Čierny żad.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Čierny żad.pdf
 • Čierny żad.epub
 • Čierny żad.docx
 • Čierny żad.mobi
 • Čierny żad.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Čierny żad

 • ParametryČierny żad

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:EGMONT

  Počet stran:400

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:217 x 145 x 37

  Kód:0190892

  EAN:9788025234570

  ISBN:978-80-252-3457-0

  Rok vydání:2015

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Čierny żad eKniha zdarma!


  eKniha z Fitzpatricková Becca

 • Čierny żad


 • Čierny żad  TAGS:

  Stáhnout Čierny żad pdf eKniha; Čierny żad stažení pdf; Stažení eKniha Čierny żad; Kniha pdf Čierny żad; Čierny żad stažení eKniha; Stáhnout Čierny żad txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Čierny żad; Stáhnout pdf eKniha v češtině Čierny żad; Ke stažení ePUB eKniha Čierny żad; Čierny żad stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Čierny żad; Stažení DOC Kniha Čierny żad; Čierny żad ePUB eKniha; DOCX eKniha Čierny żad; Stáhnout mobi eKniha Čierny żad; Číst on-line Čierny żad; Stáhnout Čierny żad doc eKniha; Číst on-line eKniha Čierny żad; Čierny żad číst on-line Kniha; Čierny żad číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Čierny żad; Číst on-line Kniha v češtině Čierny żad; Stažení Čierny żad fb2 eKniha; Čierny żad z Fitzpatricková Becca txt; Čierny żad z Fitzpatricková Becca epub; Čierny żad z Fitzpatricková Becca fb2; Čierny żad z Fitzpatricková Becca mobi

  Leave a Comment