Tajomn svet hlavolamov stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Tajomný svet hlavolamov stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Tajomný svet hlavolamovTajomný svet hlavolamovGoga MariánÚstredným motívom knihy doc. Mariána Gogu Tajomný svet hlavolamov je zábavným spôsobom posilniť u čitateľa záujem o matematiku a logiku, naučiť ho logicky uvažovať, cvičiť predstavivosť a dôvtip pri riešení rôznych hlavolamov, zdokonaľovať jeho kreatívne myslenie a v neposlednom rade zvyšovať jeho IQ.

Hlavolamy, rébusy, hádanky a iné úlohy z tajomného sveta hlavolamov sú dôležitým zdrojom poučenia a poznania, cibria úsudok, bystria postreh a cvičia dôvtip. Preto majú veľký význam pri rozširovaní poznatkov a duševného obzoru tak mladších, ako aj starších čitateľov. V knihe je mnoho problémov, hlavolamov a úloh, ktoré treba riešiť premýšľaním, dôvtipom a úsudkom. Netreba používať komplikované vzorce a zložité výpočty, čitateľ vystačí s tým, čo sa naučil v škole na hodinách matematiky.
Kniha je určená čitateľom od 11 do 99 rokov a ponúka nielen úlohy veľmi jednoduché a ľahké, ale aj zložitejšie a náročnejšie, ktoré zaručene zapoja celú “výzbroj” dôvtipu, predstavivosti a vedomostí čitateľa. Každý v nej nájde úlohy a hlavolamy, ktoré ho zaujmú, pobavia a súčasne precvičia jeho mozog.
Cena Kindle:

Tajomný svet hlavolamov.pdf – (CZK 0.00);

Tajomný svet hlavolamov.epub – (CZK 0.00);

Tajomný svet hlavolamov.docx – (CZK 0.00);

Tajomný svet hlavolamov.mobi – (CZK 0.00);

Tajomný svet hlavolamov.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Tajomný svet hlavolamov.pdf
 • Tajomný svet hlavolamov.epub
 • Tajomný svet hlavolamov.docx
 • Tajomný svet hlavolamov.mobi
 • Tajomný svet hlavolamov.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Tajomný svet hlavolamov

 • ParametryTajomný svet hlavolamov

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:DAXE

  Počet stran:0

  Vazba:Neznámá

  Rozměry:217 x 149 x 14

  Kód:0133098

  EAN:9788089429219

  ISBN:978-80-89429-21-9

  Rok vydání:2012

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Tajomný svet hlavolamov eKniha zdarma!


  eKniha z Goga Marián

 • Tajomný svet hlavolamov


 • Tajomný svet hlavolamov  TAGS:

  Stáhnout Tajomný svet hlavolamov pdf eKniha; Tajomný svet hlavolamov stažení pdf; Stažení eKniha Tajomný svet hlavolamov; Kniha pdf Tajomný svet hlavolamov; Tajomný svet hlavolamov stažení eKniha; Stáhnout Tajomný svet hlavolamov txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Tajomný svet hlavolamov; Stáhnout pdf eKniha v češtině Tajomný svet hlavolamov; Ke stažení ePUB eKniha Tajomný svet hlavolamov; Tajomný svet hlavolamov stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Tajomný svet hlavolamov; Stažení DOC Kniha Tajomný svet hlavolamov; Tajomný svet hlavolamov ePUB eKniha; DOCX eKniha Tajomný svet hlavolamov; Stáhnout mobi eKniha Tajomný svet hlavolamov; Číst on-line Tajomný svet hlavolamov; Stáhnout Tajomný svet hlavolamov doc eKniha; Číst on-line eKniha Tajomný svet hlavolamov; Tajomný svet hlavolamov číst on-line Kniha; Tajomný svet hlavolamov číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Tajomný svet hlavolamov; Číst on-line Kniha v češtině Tajomný svet hlavolamov; Stažení Tajomný svet hlavolamov fb2 eKniha; Tajomný svet hlavolamov z Goga Marián txt; Tajomný svet hlavolamov z Goga Marián epub; Tajomný svet hlavolamov z Goga Marián fb2; Tajomný svet hlavolamov z Goga Marián mobi

  Leave a Comment