Mentoring stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Mentoring stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

MentoringMentoringBrumovská TerezaPublikace ukazuje profesionální dobrovolnictví – mentoring – v jeho historickém vývoji, identifikuje nejen osvědčené modely jeho realizace, ale i současný stav poznání v oblasti výzkumu efektivity mentoringových programů. Prezentuje výsledky zahraničních zkušeností z projektů evaluace mentoringových programů a ukazuje konkrétní postupy i metodologické přístupy realizované v českém prostředí. Detailně sleduje především problematiku hodnocení kvality mentoringového vztahu ve formálním mentoringovém programu. Závěrečné části publikace patří konkrétním návrhům pro realizaci profesionálního dobrovolnictví v praxi. Kniha je určena pro koordinátory, manažery a supervizory mentoringových programů, dobrovolníky, pracovníky s dětmi a mládeží, sociální pracovníky, psychology, rodiče i studenty.
Mgr. Tereza Brumovská, M.Sc. absolvovala studia občanské společnosti na Fakultě humanitních studií UK v Praze a obor sociální práce na Univerzitě v Goteborgu ve Švédsku. V současné době je v doktorandském studiu v mezinárodním srovnávacím výzkumu mentoringu na Národní irské univerzitě v Galway (toto studium probíhá ve Výzkumném centru pro rodiny a děti ve výzkumném programu UNESCO pro děti, mládež a občanskou angažovanost). V rámci doktorandského výzkumného projektu příležitostně přednáší o mentoringu.
Cena Kindle:

Mentoring.pdf – (CZK 0.00);

Mentoring.epub – (CZK 0.00);

Mentoring.docx – (CZK 0.00);

Mentoring.mobi – (CZK 0.00);

Mentoring.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Mentoring.pdf
 • Mentoring.epub
 • Mentoring.docx
 • Mentoring.mobi
 • Mentoring.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Mentoring

 • ParametryMentoring

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  Počet stran:152

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:230 x 160 x 12

  Kód:0110194

  EAN:9788073677725

  ISBN:978-80-7367-772-5

  Rok vydání:2010

  Jazyk:Česky  Stáhnout Mentoring eKniha zdarma!


  eKniha z Brumovská Tereza

 • Mentoring


 • Mentoring  TAGS:

  Stáhnout Mentoring pdf eKniha; Mentoring stažení pdf; Stažení eKniha Mentoring; Kniha pdf Mentoring; Mentoring stažení eKniha; Stáhnout Mentoring txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Mentoring; Stáhnout pdf eKniha v češtině Mentoring; Ke stažení ePUB eKniha Mentoring; Mentoring stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Mentoring; Stažení DOC Kniha Mentoring; Mentoring ePUB eKniha; DOCX eKniha Mentoring; Stáhnout mobi eKniha Mentoring; Číst on-line Mentoring; Stáhnout Mentoring doc eKniha; Číst on-line eKniha Mentoring; Mentoring číst on-line Kniha; Mentoring číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Mentoring; Číst on-line Kniha v češtině Mentoring; Stažení Mentoring fb2 eKniha; Mentoring z Brumovská Tereza txt; Mentoring z Brumovská Tereza epub; Mentoring z Brumovská Tereza fb2; Mentoring z Brumovská Tereza mobi

  Leave a Comment