Galveston stahovat (PDF EPUB MOBI) knihu

Galveston stahovat (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

GalvestonGalvestonPizzolatto NicMafiánsky zločinec Roy Candy má svoje dni zrátané. Nielenže mu diagnostikujú smrteľnú chorobu, ale stane sa nepohodlným pre svojho šéfa. Ten ho preto pošle na záťah, z ktorého nemá vyviaznuť živý. Roy si však ľahko spočíta, že narýchlo dohodená prácička má byť v skutočnosti jeho posledná. Paradoxne je to teda Roy, kto zo stretnutia s najatými zabijakmi vyjde so zdravou kožou.
Skôr než stihne zdúchnuť z miesta činu, nájde tam vystrašené osemnásťročné dievča, ktoré má v očiach vpísané čosi, čo im obom navždy zmení život. Roy ju napriek všetkým pravidlám vezme so sebou a spoločne unikajú z New Orleansu do Galvestonu. Dievča sa volá Rocky a pôsobí ako magnet na mužov aj na problémy. Uniknúť svetu lacných motelov, zavšivavených dier a skrachovaných snov je nakoniec ťažšie, než sa zdá. Rocky navyše ukrýva tajomstvá, ktoré nedajú spávať ani človeku jednou nohou v hrobe, akým je Roy.
Cena Kindle:

Galveston.pdf – (CZK 0.00);

Galveston.epub – (CZK 0.00);

Galveston.docx – (CZK 0.00);

Galveston.mobi – (CZK 0.00);

Galveston.doc – (CZK 0.00);


STAHOVAT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Galveston.pdf
 • Galveston.epub
 • Galveston.docx
 • Galveston.mobi
 • Galveston.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Galveston

 • ParametryGalveston

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:IKAR

  Počet stran:264

  Vazba:Pevná s přebalem lesklá

  Rozměry:200 x 125

  Kód:0182464

  EAN:9788055141275

  ISBN:978-80-551-4127-5

  Rok vydání:2015

  Jazyk:Slovensky  Ke stažení Galveston eKniha zdarma!


  eKniha z Pizzolatto Nic

 • Galveston


 • Galveston  TAGS:

  Ke stažení Galveston pdf eKniha; Galveston stažení pdf; Stažení eKniha Galveston; Kniha pdf Galveston; Galveston stažení eKniha; Ke stažení Galveston txt eKniha; Stažení eKniha v češtině Galveston; Stažení pdf eKniha v češtině Galveston; Ke stažení ePUB eKniha Galveston; Galveston stažení MOBI eKniha; Stažení ePUB Kniha Galveston; Stažení DOC Kniha Galveston; Galveston ePUB eKniha; DOCX eKniha Galveston; Ke stažení mobi eKniha Galveston; Číst on-line Galveston; Ke stažení Galveston doc eKniha; Číst on-line eKniha Galveston; Galveston číst on-line Kniha; Galveston číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Galveston; Číst on-line Kniha v češtině Galveston; Stažení Galveston fb2 eKniha; Galveston z Pizzolatto Nic txt; Galveston z Pizzolatto Nic epub; Galveston z Pizzolatto Nic fb2; Galveston z Pizzolatto Nic mobi

  Leave a Comment