Dejiny pln dynamitu stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Dejiny plné dynamitu stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Dejiny plné dynamituDejiny plné dynamituHolec RomanKniha mapuje dejiny bratislavského chemického podniku Dynamit Nobel od jeho vzniku roku 1873 až do roku 1945. Zachytáva teda podnik v podmienkach dvoch svetových vojen a troch režimov. Všíma si postavenie Dynamitky v nobelovskom koncerne, rovnako však i dejiny jej vlastného koncernu, ktorý siahal od strednej a juhovýchodnej Európy cez Švajčiarsko až do južnej Afriky. Práve koncern podniku Dynamit Nobel dostal Bratislavu na popredné miesto v chemickom priemysle sveta, a to najmä v období 1939-1945. Prepojenie na nemeckého chemického giganta IG Farben umožňovalo Dynamitke profitovať z vojnovej konjunktúry a podriadiť si celý rad zahraničných tovární.

V centre záujmu nie sú klasické politické ani hospodárske dejiny, ale správanie sa a stratégia podnikového manažmentu, ktorý sa vždy snažil minimalizovať dopad štátoprávnych zmien a rôznych historických procesov na výrobnú efektivitu podniku. Bolo to prakticky nemožné, lebo Dynamitka mala strategický charakter a dynamit bol uložený nielen v dejinách rútiacich sa za bránami závodu, ale i v jeho areáli a výrobných halách, keďže práve výbušniny boli kľúčovým výrobným artiklom.
Cena Kindle:

Dejiny plné dynamitu.pdf – (CZK 0.00);

Dejiny plné dynamitu.epub – (CZK 0.00);

Dejiny plné dynamitu.docx – (CZK 0.00);

Dejiny plné dynamitu.mobi – (CZK 0.00);

Dejiny plné dynamitu.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Dejiny plné dynamitu.pdf
 • Dejiny plné dynamitu.epub
 • Dejiny plné dynamitu.docx
 • Dejiny plné dynamitu.mobi
 • Dejiny plné dynamitu.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Dejiny plné dynamitu

 • ParametryDejiny plné dynamitu

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:KALLIGRAM

  Počet stran:172

  Vazba:Brožovaná bez přebalu lesklá

  Rozměry:211 x 138 x 11

  Kód:0124194

  EAN:9788081015083

  ISBN:978-80-8101-508-3

  Rok vydání:2011

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Dejiny plné dynamitu eKniha zdarma!


  eKniha z Holec Roman

 • Dejiny plné dynamitu


 • Dejiny plné dynamitu  TAGS:

  Stáhnout Dejiny plné dynamitu pdf eKniha; Dejiny plné dynamitu stažení pdf; Stažení eKniha Dejiny plné dynamitu; Kniha pdf Dejiny plné dynamitu; Dejiny plné dynamitu stažení eKniha; Stáhnout Dejiny plné dynamitu txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Dejiny plné dynamitu; Stáhnout pdf eKniha v češtině Dejiny plné dynamitu; Ke stažení ePUB eKniha Dejiny plné dynamitu; Dejiny plné dynamitu stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Dejiny plné dynamitu; Stažení DOC Kniha Dejiny plné dynamitu; Dejiny plné dynamitu ePUB eKniha; DOCX eKniha Dejiny plné dynamitu; Stáhnout mobi eKniha Dejiny plné dynamitu; Číst on-line Dejiny plné dynamitu; Stáhnout Dejiny plné dynamitu doc eKniha; Číst on-line eKniha Dejiny plné dynamitu; Dejiny plné dynamitu číst on-line Kniha; Dejiny plné dynamitu číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Dejiny plné dynamitu; Číst on-line Kniha v češtině Dejiny plné dynamitu; Stažení Dejiny plné dynamitu fb2 eKniha; Dejiny plné dynamitu z Holec Roman txt; Dejiny plné dynamitu z Holec Roman epub; Dejiny plné dynamitu z Holec Roman fb2; Dejiny plné dynamitu z Holec Roman mobi

  Leave a Comment