Po stopch kreslench seril II. stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Po stopách kreslených seriálů II. stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Po stopách kreslených seriálů II.Po stopách kreslených seriálů II.Bezděková OlgaV prvním díle autorka zmapovala dějiny zejména dětského kresleného seriálu v období 1. republiky na pozadí časopisů Malý čtenář, Junák-Skaut/Junák, Koule, Punťa, Malý/Mladý hlasatel a Správný kluk. Neopomenula ani novinové přílohy určené dětem a některé časopisy pro dospělé. Po poválečných časopisech Vpřed, Junák, Skautka sledovala seriálovou produkci v nově vzniklých časopisech pro děti a mládež – Mateřídoušce, Ohníčku, Pionýrských novinách, Pionýru (Větrníku) a Pionýrské stezce, a to od jejich vzniku až do roku 1985.

V první části druhého dílu se Olga Bezděková zaměřuje na časopisy ABC a jeho speciály, Sluníčko, Sedmičku pionýrů (Sedmičku), Skaut-Junák/Junák, Rychlé šípy a Pionýrskou stezku. Podrobněji se zabývá seriály z období totality, které se proslavily (Kulišáci, Strážci, Modrá pětka a Kocour Vavřinec). Nahlédla i do dětských rubrik s kresleným seriálem v Lidové demokracii a Svobodném slovu. Shrnuje kreslené sešity, knižní alba a knihy, které vznikly podle oblíbených kreslených seriálů. Samostatnou kapitolu věnuje Kájovi Saudkovi a jeho exkluzivním seriálům. Nezapomíná ani na nepřekonatelný Čtyřlístek.

V druhé části Milan Krejčí doplňuje kreslené seriály ze všech zmíněných časopisů od roku 1985 až do roku 1989. V samostatné kapitole se zaměřuje na Káju Saudka – Saudkův jeskyňářský underground. Následují kapitoly „Novinové komiksy“, „Podivné komiksy“, „Tiskoviny pro dospělé“, „Knižní a sešitová vydání“, „Klubové tiskoviny, fanziny a samizdaty“. Závěrečná kapitola – „Česká superžena“ – pojednává o proslulé Octobrianě.
Cena Kindle:

Po stopách kreslených seriálů II..pdf – (CZK 0.00);

Po stopách kreslených seriálů II..epub – (CZK 0.00);

Po stopách kreslených seriálů II..docx – (CZK 0.00);

Po stopách kreslených seriálů II..mobi – (CZK 0.00);

Po stopách kreslených seriálů II..doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Po stopách kreslených seriálů II..pdf
 • Po stopách kreslených seriálů II..epub
 • Po stopách kreslených seriálů II..docx
 • Po stopách kreslených seriálů II..mobi
 • Po stopách kreslených seriálů II..doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Po stopách kreslených seriálů II.

 • ParametryPo stopách kreslených seriálů II.

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:VOLVOX GLOBATOR

  Počet stran:264

  Vazba:Pevná bez přebalu lesklá

  Rozměry:304 x 216 x 22

  Kód:0136851

  EAN:9788072078622

  ISBN:978-80-7207-862-2

  Jazyk:Česky  Stáhnout Po stopách kreslených seriálů II. eKniha zdarma!


  eKniha z Bezděková Olga

 • Po stopách kreslených seriálů II.


 • Po stopách kreslených seriálů II.  TAGS:

  Stáhnout Po stopách kreslených seriálů II. pdf eKniha; Po stopách kreslených seriálů II. stažení pdf; Stažení eKniha Po stopách kreslených seriálů II.; Kniha pdf Po stopách kreslených seriálů II.; Po stopách kreslených seriálů II. stažení eKniha; Stáhnout Po stopách kreslených seriálů II. txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Po stopách kreslených seriálů II.; Stáhnout pdf eKniha v češtině Po stopách kreslených seriálů II.; Ke stažení ePUB eKniha Po stopách kreslených seriálů II.; Po stopách kreslených seriálů II. stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Po stopách kreslených seriálů II.; Stažení DOC Kniha Po stopách kreslených seriálů II.; Po stopách kreslených seriálů II. ePUB eKniha; DOCX eKniha Po stopách kreslených seriálů II.; Stáhnout mobi eKniha Po stopách kreslených seriálů II.; Číst on-line Po stopách kreslených seriálů II.; Stáhnout Po stopách kreslených seriálů II. doc eKniha; Číst on-line eKniha Po stopách kreslených seriálů II.; Po stopách kreslených seriálů II. číst on-line Kniha; Po stopách kreslených seriálů II. číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Po stopách kreslených seriálů II.; Číst on-line Kniha v češtině Po stopách kreslených seriálů II.; Stažení Po stopách kreslených seriálů II. fb2 eKniha; Po stopách kreslených seriálů II. z Bezděková Olga txt; Po stopách kreslených seriálů II. z Bezděková Olga epub; Po stopách kreslených seriálů II. z Bezděková Olga fb2; Po stopách kreslených seriálů II. z Bezděková Olga mobi

  Leave a Comment