Dal dt v rodin stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Další dítě v rodině stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Další dítě v rodiněDalší dítě v rodiněDumonteil-Kremer CatherineAutorka nabízí pomoc rodičům sourozenců a dělí se o své zkušenosti výchovné a rodinné poradkyně i o zkušenosti při výchově vlastních dětí.
S využitím četných příkladů sleduje problematiku vývoje vztahů mezi dětmi v rodině od přípravy na narození prvního sourozence a jeho příchodu na svět. Ukazuje první vztahové problémy a pokusy o agresi prvního sourozence. Radí, jak postupovat, chránit mladší a zároveň chápat a podporovat starší. Poskytuje rady, jak řešit vztahové problémy a konflikty v každodenním životě sourozenců, kdy a jak zasahovat, kdy ne, jak klást hranice, věnuje se prevenci konfliktů, navrhuje hry (i výchovné triky), ukazuje rodičům, jak postupovat při překonávání problémových situací emocionálním a komunikačním nekonfliktním způsobem. Vysvětluje, jak neopakovat výchovné chyby svých rodičů, které se mohly projevit na vlastních sourozeneckých vztazích v dětství i v dospělosti. Věnuje se i vztahům v tzv. nově utvořených rodinách (ve skupinách sourozenců rozvedených a nově sezdaných rodičů).
Cena Kindle:

Další dítě v rodině.pdf – (CZK 0.00);

Další dítě v rodině.epub – (CZK 0.00);

Další dítě v rodině.docx – (CZK 0.00);

Další dítě v rodině.mobi – (CZK 0.00);

Další dítě v rodině.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Další dítě v rodině.pdf
 • Další dítě v rodině.epub
 • Další dítě v rodině.docx
 • Další dítě v rodině.mobi
 • Další dítě v rodině.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Další dítě v rodině

 • ParametryDalší dítě v rodině

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:PORTÁL

  Počet stran:120

  Vazba:Brožovaná bez přebalu matná

  Rozměry:200 x 130 x 9

  Kód:0183205

  EAN:9788026208020

  ISBN:978-80-262-0802-0

  Rok vydání:2015

  Jazyk:Česky  Stáhnout Další dítě v rodině eKniha zdarma!


  eKniha z Dumonteil-Kremer Catherine

 • Další dítě v rodině


 • Další dítě v rodině  TAGS:

  Stáhnout Další dítě v rodině pdf eKniha; Další dítě v rodině stažení pdf; Stažení eKniha Další dítě v rodině; Kniha pdf Další dítě v rodině; Další dítě v rodině stažení eKniha; Stáhnout Další dítě v rodině txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Další dítě v rodině; Stáhnout pdf eKniha v češtině Další dítě v rodině; Ke stažení ePUB eKniha Další dítě v rodině; Další dítě v rodině stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Další dítě v rodině; Stažení DOC Kniha Další dítě v rodině; Další dítě v rodině ePUB eKniha; DOCX eKniha Další dítě v rodině; Stáhnout mobi eKniha Další dítě v rodině; Číst on-line Další dítě v rodině; Stáhnout Další dítě v rodině doc eKniha; Číst on-line eKniha Další dítě v rodině; Další dítě v rodině číst on-line Kniha; Další dítě v rodině číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Další dítě v rodině; Číst on-line Kniha v češtině Další dítě v rodině; Stažení Další dítě v rodině fb2 eKniha; Další dítě v rodině z Dumonteil-Kremer Catherine txt; Další dítě v rodině z Dumonteil-Kremer Catherine epub; Další dítě v rodině z Dumonteil-Kremer Catherine fb2; Další dítě v rodině z Dumonteil-Kremer Catherine mobi

  Leave a Comment