Vladimr R Pbh prvnho milovnka stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníkaVladimír Ráž Příběh prvního milovníkaBrdička JanVladimír Ráž – vyřkněte toto jméno a vrátí se Vám jednohlasá ozvěna: král Miroslav z nesmrtelné pohádky Bořivoje Zemana Pyšná princezna. Bylo by však poněkud nespravedlivé umístit tohoto herce jen do filmového fochu nadepsaného “Krásní a stateční princové”. Vladimír Ráž totiž patřil k těm nemnoha, kteří se dokázali přehrát z rolí luzně-milovnických do rolí charakterních, jež přináší střední a vyšší věk.

Touto knihou bychom rádi splatili jistý dluh – ač od jeho náhlé smrti uplynulo již více než deset let, neměli jeho obdivovatelé dosud možnost začíst se do knihy, mapující jeho životní i uměleckou dráhu. Pokusili jsme se představit Vladimíra Ráže nejen jako herce, ale i jako člověka. Dočtete se tak třeba o jeho vztahu k mamince, klukovských alotriích, prvních láskách, náklonnosti k cestování, motorismu i ženám – a posledně jmenované jej provázely po celý život. Po krátkém manželství s herečkou Alexandrou Myškovou zahořel král Miroslav láskou k princezně Krasomile nejen na filmovém plátně a letní romance, jež přerostla v osudový vztah, nenechala klidným nikoho v jejich okolí, zejména ne tehdejšího manžela Aleny Kohoutové, později Vránové, Pavla Kohouta. Pasáže, věnované střetnutí dvou kohoutů (či Kohoutů?) o krásnou Alenu, patří k nejzajímavějším v celé knize. Neméně poutavé je však i vylíčení posledního životního vztahu Vladimíra Ráže, jeho nelehkého rozhodování nad rolemi v době poplatných snímcích, okolností zrodu velkých rolí, jimiž navždy obohatil naše divadlo a náš film… Nechybí ani vzpomínky osobností, dobové recenze, stejně jako rejstřík filmových, divadelních, rozhlasových a dabingových rolí.
Doufáme, že tato kniha bude drobným, leč nikoli nevýznamným střípkem mozaiky, kterou v našich srdcích sestavil velký herec a nezapomenutelný člověk Vladimír Ráž.
Cena Kindle:

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.pdf – (CZK 0.00);

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.epub – (CZK 0.00);

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.docx – (CZK 0.00);

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.mobi – (CZK 0.00);

Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.pdf
 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.epub
 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.docx
 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.mobi
 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka

 • ParametryVladimír Ráž Příběh prvního milovníka

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:ČAS

  Počet stran:168

  Vazba:Pevná s přebalem lesklá

  Rozměry:200 x 145 x 15

  Kód:0115812

  EAN:9788087470206

  ISBN:978-80-87470-20-6

  Rok vydání:2011

  Jazyk:Česky  Stáhnout Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka eKniha zdarma!


  eKniha z Brdička Jan

 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka


 • Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka  TAGS:

  Stáhnout Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka pdf eKniha; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka stažení pdf; Stažení eKniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Kniha pdf Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka stažení eKniha; Stáhnout Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Stáhnout pdf eKniha v češtině Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Ke stažení ePUB eKniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Stažení DOC Kniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka ePUB eKniha; DOCX eKniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Stáhnout mobi eKniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Číst on-line Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Stáhnout Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka doc eKniha; Číst on-line eKniha Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka číst on-line Kniha; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Číst on-line Kniha v češtině Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka; Stažení Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka fb2 eKniha; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka z Brdička Jan txt; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka z Brdička Jan epub; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka z Brdička Jan fb2; Vladimír Ráž Příběh prvního milovníka z Brdička Jan mobi

  Leave a Comment