Nixonove najtemnejie tajomstv stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Nixonove najtemnejšie tajomstvá stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

Nixonove najtemnejšie tajomstváNixonove najtemnejšie tajomstváFulsom DonRichard Nixon bol jedným z najvýraznejším amerických politikov dvadsiateho storočia. Svet si ho však nezapamätal len ako muža, ktorý majstrovsky využil napätie medzi Sovietskym zväzom a Čínou na historickú návštevu Ríše stredu a na zblíženie s touto krajinou. Ako jediný americký prezident musel rezignovať pod ťarchou najväčšieho škandálu americkej politiky – Watergate.
Kniha Dona Fulsoma sumarizuje zistenia, o ktorých sa v Amerike hovorí roky, ale verejnosť na Slovensku ich nepozná. Ponúka obraz Nixona antisemitu, násilníka a pijana, človeka, ktorý udržiaval až podozrivo blízky vzťah s priateľom. Prezidenta, ktorého do politických funkcií svojím vplyvom a peniazmi po celé desaťročia pretláčala mafia.
Nixon sa podľa Fulsoma nezastavil pred ničím – na získanie a udržanie moci neváhal použiť lži, korupciu, nátlak na vyšetrovateľov, porušoval medzinárodné právo a proti srsti mu nebola ani fyzická likvidácia politických nepriateľov. Po prevalení najväčšej kauzy pod hrozbou odvolania s hanbou odišiel, ale zodpovednosti sa vyhol – do prezidentského úradu nastrčil Geralda Forda, ktorý mu amnestiou zaručil beztrestnosť.
Po prečítaní knihy budú aj najväčší Nixonovi fanúšikovia musieť prehodnotiť, akú stopu zanechal v amerických dejinách.
Cena Kindle:

Nixonove najtemnejšie tajomstvá.pdf – (CZK 0.00);

Nixonove najtemnejšie tajomstvá.epub – (CZK 0.00);

Nixonove najtemnejšie tajomstvá.docx – (CZK 0.00);

Nixonove najtemnejšie tajomstvá.mobi – (CZK 0.00);

Nixonove najtemnejšie tajomstvá.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá.pdf
 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá.epub
 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá.docx
 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá.mobi
 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá

 • ParametryNixonove najtemnejšie tajomstvá

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:IKAR

  Počet stran:280

  Vazba:Pevná bez přebalu matná

  Rozměry:208 x 135 x 26

  Kód:0141075

  EAN:9788055133799

  ISBN:978-80-551-3379-9

  Rok vydání:2013

  Jazyk:Slovensky  Stáhnout Nixonove najtemnejšie tajomstvá eKniha zdarma!


  eKniha z Fulsom Don

 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá


 • Nixonove najtemnejšie tajomstvá  TAGS:

  Stáhnout Nixonove najtemnejšie tajomstvá pdf eKniha; Nixonove najtemnejšie tajomstvá stažení pdf; Stažení eKniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Kniha pdf Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Nixonove najtemnejšie tajomstvá stažení eKniha; Stáhnout Nixonove najtemnejšie tajomstvá txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Stáhnout pdf eKniha v češtině Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Ke stažení ePUB eKniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Nixonove najtemnejšie tajomstvá stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Stažení DOC Kniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Nixonove najtemnejšie tajomstvá ePUB eKniha; DOCX eKniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Stáhnout mobi eKniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Číst on-line Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Stáhnout Nixonove najtemnejšie tajomstvá doc eKniha; Číst on-line eKniha Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Nixonove najtemnejšie tajomstvá číst on-line Kniha; Nixonove najtemnejšie tajomstvá číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Číst on-line Kniha v češtině Nixonove najtemnejšie tajomstvá; Stažení Nixonove najtemnejšie tajomstvá fb2 eKniha; Nixonove najtemnejšie tajomstvá z Fulsom Don txt; Nixonove najtemnejšie tajomstvá z Fulsom Don epub; Nixonove najtemnejšie tajomstvá z Fulsom Don fb2; Nixonove najtemnejšie tajomstvá z Fulsom Don mobi

  Nixonove najtemnejie tajomstv stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

  Nixonove najtemnejšie tajomstvá stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

  Nixonove najtemnejšie tajomstvá  Nixonove najtemnejšie tajomstvá  Fulsom Don


  (more…)

  Leave a Comment