Exorcista stahnout (PDF EPUB MOBI) knihu

Exorcista stáhnout (číst on-line) knihy (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC)

ExorcistaExorcistaBlatty William PeterExorcista – nebo též Vymítač ďábla – patří bezesporu mezi největší hororové klasiky všech dob. William P. Blatty sepsal tento román v roce 1971 a zakrátko byl příběh pod stejným názvem uveden i na filmová plátna a záhy si získal řadu odpůrců i příznivců.
Děj celého příběhu je zřejmě všeobecně znám. Malé děvčátko Regan onemocní. Nejedná se však o chřipku nebo spalničky, ale o její duši, které se zmocní samotný ďábel. Nejprve se z dívčina pokoje ozývají podivné zvuky, její postel se sama od sebe otřásá, Regan chodí ve spánku a povídá si s neviditelnými lidmi. Její matka Chris ji proto vezme na vyšetření, která však nic neprokážou. Později začne dítě po doktorech plivat a častuje je těmi nejoplzlejšími výrazy.
Koňské dávky všemožných prášků nezabírají, a tak se zoufalá matka obrací na Damiena Karrase, kněze a psychiatra v jedné osobě. Karras se s exorcizmem stále zdráhá, ale když mu dítko předvede několik psychokinetických triků a prohodí pár frází v latině, němčině či francouzštině – v jazycích, které nikdy neumělo – pozve si Damien na pomoc Otce Merrina. Ten je přes vymítání zkušeným odborníkem, a tak jakmile začne Reganina postel levitovat ve vzduchu a děvče otočí hlavu o třistašedesát stupňů, souboj s ďáblem může začít…
Exorcista je vedle Stokerova Draculy považován za nejdramatičtější horor všech dob. Jeho knižní podoba je daleko zajímavější než verze filmová, neboť obsahuje řadu nechutných, zvrácených okamžiků, které by se ve filmu mohly objevit jen stěží.
Cena Kindle:

Exorcista.pdf – (CZK 0.00);

Exorcista.epub – (CZK 0.00);

Exorcista.docx – (CZK 0.00);

Exorcista.mobi – (CZK 0.00);

Exorcista.doc – (CZK 0.00);


STáHNOUT KNIHU (PDF.EPUB.DOCX.MOBI.DOC):

 • Exorcista.pdf
 • Exorcista.epub
 • Exorcista.docx
 • Exorcista.mobi
 • Exorcista.doc


 • PřEčTěTE SI ON-LINE KNIHU:

 • Exorcista

 • ParametryExorcista

  Druh zboží:Kniha

  Vydavatel/výrobce:XYZ

  Počet stran:312

  Vazba:Pevná s přebalem matná

  Rozměry:210 x 160 x 30

  Kód:9788073882730

  EAN:9788073882730

  ISBN:978-80-7388-273-0

  Rok vydání:2009

  Jazyk:Česky  Stáhnout Exorcista eKniha zdarma!


  eKniha z Blatty William Peter

 • Exorcista


 • Exorcista  TAGS:

  Stáhnout Exorcista pdf eKniha; Exorcista stažení pdf; Stažení eKniha Exorcista; Kniha pdf Exorcista; Exorcista stažení eKniha; Stáhnout Exorcista txt eKniha; Stáhnout eKniha v češtině Exorcista; Stáhnout pdf eKniha v češtině Exorcista; Ke stažení ePUB eKniha Exorcista; Exorcista stažení MOBI eKniha; Stáhnout ePUB Kniha Exorcista; Stažení DOC Kniha Exorcista; Exorcista ePUB eKniha; DOCX eKniha Exorcista; Stáhnout mobi eKniha Exorcista; Číst on-line Exorcista; Stáhnout Exorcista doc eKniha; Číst on-line eKniha Exorcista; Exorcista číst on-line Kniha; Exorcista číst on-line eKniha v češtině; Číst on-line Nejlepší prodejce Exorcista; Číst on-line Kniha v češtině Exorcista; Stažení Exorcista fb2 eKniha; Exorcista z Blatty William Peter txt; Exorcista z Blatty William Peter epub; Exorcista z Blatty William Peter fb2; Exorcista z Blatty William Peter mobi

  Leave a Comment